
120ml Glazen Pot met Deksel
Middelgrote glazen pot met schroefdeksel. Zowel de pot als het deksel zijn verkrijgbaar in twee kleurvarianten.
Vul het aantal in
- 30€ 1,52/ stuk€ 45,72
- 60€ 1,33/ stuk€ 79,64
- 90€ 1,24/ stuk€ 111,54
- 120€ 1,20/ stuk€ 143,68
- 7500€ 0,79/ stuk€ 5.892,50
- 15000€ 0,78/ stuk€ 11.660,00
Grotere behoeften?
Kleur materiaalVerder lezen
Bruin
Transparant
Kleur sluitingVerder lezen
Zwart
Wit
net / 30 stuks
€ 45,72€ 45,72
Hulp nodig met verpakken?Onze experts adviseren je over de beste pasvorm en begeleiden je bij je keuzes



Proefpakketten
Met terugbetaling op de volgende bestelling
net / 30 stuks
€ 45,72€ 45,72
| Gegevens voor huidige productconfiguratie | 120ml Glazen Pot met Deksel120 ml (⌀ 61,5 x 62,7 mm) |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Kleur materiaal | Bruin |
| Draad | 58-400 |
| Sluitingstype | Eenvoudige dop met EPE-voering |
| Kleur sluiting | Wit |
| Diameter | 61,5mm |
| Hoogte | 62,7mm |
| Dekseldiameter | 59,51mm |
| Hoogte van deksel | 11,71mm |
| Grondstof | Glass |
| Gewicht | 0.135 kg |
| Eco-eigenschappen |
|
| Variant SKU | ph-246-1321 |
Loading...
Ideaal voor cosmetica en kaarsen, deze potten zijn verkrijgbaar in bruin en transparant glas. Er is ook een keuze uit een witte of zwarte schroefdop. Maak de pot en het deksel uniek met uw eigen etiketten.
Kleur materiaal
- BruinHet product is verkrijgbaar in bruin.
- TransparantLaat uw product voor zich spreken. Transparante PP-folie creërt een strakke no-label look - perfect voor minimalistische ontwerpen. Zeer bestand tegen water, vetten en chemicaliën - voor flessen, stijve verpakkingen en producten die extra duurzaamheid vereisen.
Kleur sluiting
- WitGlad, halfglanzend wit papier - de meest populaire keuze voor dagelijkse etikettering. Scherpe, heldere prints met een subtiele glans. Geschikt voor gebruik binnenshuis op droge producten: voedselverpakkingen, flessen, dozen en retail.
- ZwartDit product heeft een zwarte sluiting.
Loading...
Anderen kochten ook
