
50ml Glazen Pot met Deksel
50 ml container voor crèmes, poeders en pillen. Verkrijgbaar in 2 glas- en dekselkleuren.
Vul het aantal in
- 30€ 1,50/ stuk€ 44,86
- 60€ 1,30/ stuk€ 78,20
- 90€ 1,23/ stuk€ 110,64
- 120€ 1,19/ stuk€ 142,96
- 7500€ 0,74/ stuk€ 5.550,00
- 15000€ 0,73/ stuk€ 10.975,00
Grotere behoeften?
Kleur materiaalVerder lezen
Bruin
Transparant
Kleur sluitingVerder lezen
Wit
Zwart mat
net / 30 stuks
€ 44,86€ 44,86
Hulp nodig met verpakken?Onze experts adviseren je over de beste pasvorm en begeleiden je bij je keuzes



Proefpakketten
Met terugbetaling op de volgende bestelling
net / 30 stuks
€ 44,86€ 44,86
| Gegevens voor huidige productconfiguratie | 50ml Glazen Pot met Deksel50 ml (⌀ 57 x 44 mm) |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Kleur materiaal | Bruin |
| Sluitingstype | Eenvoudige dop met EPE-voering |
| Kleur sluiting | Zwart mat |
| Diameter | 57mm |
| Hoogte | 44mm |
| Dekseldiameter | 55,11mm |
| Hoogte van deksel | 16,80mm |
| Grondstof | Glass |
| Gewicht | 0.11 kg |
| Eco-eigenschappen |
|
| Variant SKU | ph-245-1317 |
Loading...
Dit formaat pot is ideaal voor supplementen, cosmetica en kleine voedingsproducten. Verkrijgbaar in bruin of transparant glas met een matzwarte of effen witte schroefdop. De dikke wanden van de pot zorgen ervoor dat de container niet gemakkelijk breekt.
Kleur materiaal
- BruinHet product is verkrijgbaar in bruin.
- TransparantLaat uw product voor zich spreken. Transparante PP-folie creërt een strakke no-label look - perfect voor minimalistische ontwerpen. Zeer bestand tegen water, vetten en chemicaliën - voor flessen, stijve verpakkingen en producten die extra duurzaamheid vereisen.
Kleur sluiting
- Zwart matDit product heeft een zwarte sluiting met een matte afwerking.
- WitGlad, halfglanzend wit papier - de meest populaire keuze voor dagelijkse etikettering. Scherpe, heldere prints met een subtiele glans. Geschikt voor gebruik binnenshuis op droge producten: voedselverpakkingen, flessen, dozen en retail.
Loading...
Anderen kochten ook
