
120ml Glazen Pot met Deksel
Middelgrote glazen pot met schroefdeksel. Zowel de pot als het deksel zijn verkrijgbaar in twee kleurvarianten.
Entrez votre quantité
- 30€ 1,52/pièce€ 45,72
- 60€ 1,33/pièce€ 79,64
- 90€ 1,24/pièce€ 111,54
- 120€ 1,20/pièce€ 143,68
- 7500€ 0,79/pièce€ 5.892,50
- 15000€ 0,78/pièce€ 11.660,00
Des besoins plus importants?
Kleur materiaalEn savoir plus
Bruin
Transparant
Kleur sluitingEn savoir plus
Zwart
Wit
net / 30 pièces
€ 45,72€ 45,72
Besoin d'aide pour l'emballage ?Nos experts vous recommanderont la meilleure solution et vous guideront dans vos choix.



Packs d'échantillons
Avec remboursement sur la prochaine commande
net / 30 pièces
€ 45,72€ 45,72
| Données relatives à la configuration actuelle du produit | 120ml Glazen Pot met Deksel120 ml (⌀ 61,5 x 62,7 mm) |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Kleur materiaal | Bruin |
| Draad | 58-400 |
| Sluitingstype | Eenvoudige dop met EPE-voering |
| Kleur sluiting | Wit |
| Diameter | 61,5mm |
| Hoogte | 62,7mm |
| Dekseldiameter | 59,51mm |
| Hoogte van deksel | 11,71mm |
| Matériau brut | Glass |
| Poids | 0.135 kg |
| Caractéristiques écologiques |
|
| Variante SKU | ph-246-1321 |
Ideaal voor cosmetica en kaarsen, deze potten zijn verkrijgbaar in bruin en transparant glas. Er is ook een keuze uit een witte of zwarte schroefdop. Maak de pot en het deksel uniek met uw eigen etiketten.
Kleur materiaal
- BruinHet product is verkrijgbaar in bruin.
- TransparantDit materiaal is verkrijgbaar in een transparante uitvoering.
Kleur sluiting
- WitDit product heeft een witte sluiting.
- ZwartDit product heeft een zwarte sluiting.
Loading...
Anderen kochten ook
