
150ml Glazen Shotfles met Deksel
Perfect voor vloeibare supplementen en health shots. Bruin glas met drie dekselkleuren.
15% korting op plain packaging
Sla nu een voorraad in nu het voordeliger is. Profiteer alleen van 11.05 tot 17.05.2026 van 15% korting op plain packaging.
Code:PLAINPROMO
Vul het aantal in
- 30€ 0,88/ stuk€ 26,29
- 60€ 0,88/ stuk€ 52,58
- 90€ 0,74/ stuk€ 66,72
- 120€ 0,66/ stuk€ 78,64
- 7500€ 0,40/ stuk€ 3.005,00
- 15000€ 0,40/ stuk€ 5.950,00
Grotere behoeften?
Kleur sluitingVerder lezen
Zwart
Wit
Zilver
net / 30 stuks
€ 26,29€ 26,29
Hulp nodig met verpakken?Onze experts adviseren je over de beste pasvorm en begeleiden je bij je keuzes



Proefpakketten
Met terugbetaling op de volgende bestelling
net / 30 stuks
€ 26,29€ 26,29
| Gegevens voor huidige productconfiguratie | 150ml Glazen Shotfles met Deksel150 ml (⌀ 54 x 121,2 mm) |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Kleur materiaal | Bruin |
| Draad | 28-410 |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Sluiting | Gecanneleerde dop met EPE-voering |
| Diameter | 54mm |
| Hoogte | 121,2mm |
| Dekseldiameter | 29,80mm |
| Hoogte van deksel | 13mm |
| Grondstof | Glass |
| Gewicht | 0.112 kg |
| Eco-eigenschappen |
|
| Variant SKU | ph-250-1347 |
Loading...
Deze middelgrote shotfles is gemaakt van bruin glas, ideaal voor alle soorten gezondheids-supplementen. Of het nu gaat om gembershots, vlierbessensiroop of berkensap, onze 150 ml container houdt alle vloeistoffen veilig binnen. Dit is mogelijk dankzij het deksel, dat verkrijgbaar is in zilver, zwart of wit.
Kleur sluiting
- ZilverDit product is verkrijgbaar in zilver.
- ZwartDit product heeft een zwarte sluiting.
- WitGlad, halfglanzend wit papier - de meest populaire keuze voor dagelijkse etikettering. Scherpe, heldere prints met een subtiele glans. Geschikt voor gebruik binnenshuis op droge producten: voedselverpakkingen, flessen, dozen en retail.
Loading...
