
60ml Glazen Shotfles met Deksel
Kleine glazen fles, ideaal voor energy shots, health shots en siropen. Verkrijgbaar met een keuze uit deksels: zilver, zwart of wit.
15% korting op plain packaging
Sla nu een voorraad in nu het voordeliger is. Profiteer alleen van 11.05 tot 17.05.2026 van 15% korting op plain packaging.
Code:PLAINPROMO
Vul het aantal in
- 30€ 0,74/ stuk€ 22,21
- 60€ 0,55/ stuk€ 33,10
- 90€ 0,55/ stuk€ 49,65
- 120€ 0,55/ stuk€ 66,20
- 7500€ 0,29/ stuk€ 2.167,50
- 15000€ 0,28/ stuk€ 4.270,00
Grotere behoeften?
Kleur sluitingVerder lezen
Zwart
Wit
Zilver
net / 30 stuks
€ 22,21€ 22,21
Hulp nodig met verpakken?Onze experts adviseren je over de beste pasvorm en begeleiden je bij je keuzes



Proefpakketten
Met terugbetaling op de volgende bestelling
net / 30 stuks
€ 22,21€ 22,21
| Gegevens voor huidige productconfiguratie | 60ml Glazen Shotfles met Deksel60 ml (⌀ 38,6 x 94 mm) |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Kleur materiaal | Transparant |
| Draad | 28-410 |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Sluiting | Gecanneleerde dop met EPE-voering |
| Diameter | 38,6mm |
| Hoogte | 94mm |
| Dekseldiameter | 29,80mm |
| Hoogte van deksel | 13mm |
| Grondstof | Glass |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Eco-eigenschappen |
|
| Variant SKU | ph-251-1350 |
Loading...
Deze mini shotflessen zijn een uitstekende keuze voor kleine siropen, supplementen, hete sauzen, enz. Kies uit de drie beschikbare kleuren het deksel dat het beste bij uw behoeften past. De transparante glazen fles is ideaal als u wilt dat uw product zichtbaar is.
Kleur sluiting
- ZilverDit product is verkrijgbaar in zilver.
- ZwartDit product heeft een zwarte sluiting.
- WitGlad, halfglanzend wit papier - de meest populaire keuze voor dagelijkse etikettering. Scherpe, heldere prints met een subtiele glans. Geschikt voor gebruik binnenshuis op droge producten: voedselverpakkingen, flessen, dozen en retail.
Loading...
